top of page

弁当のもりやグループ

公開·6名のメンバー
Konstantin Bespalov
Konstantin Bespalov

Gry Strzelanki Na Pc Download Za DarmoCo ciekawe, zdarzają się też gry strzelanki łączące w sobie elementy z innych gatunków gier komputerowych. Najlepszym tego przykładem jest Giants: Obywatel Kabuto, wydany w 2000 roku przez Interplay. Była to strzelanka łącząca w sobie elementy akcji i strategii czasu rzeczywistego (RTS).
gry strzelanki na pc download za darmo2022 rok przyniósł co najmniej jedną istotną zmianę, jeśli chodzi o darmowe strzelanki, co znalazło odzwierciedlenie w naszym zestawieniu. Wyrzuciliśmy z listy grę Warface, gdyż już powoli umiera, a do tego nie oferuje niczego, czego nie można znaleźć w lepszej postaci w innych produkcjach. W zamian dodaliśmy PUBG. O tym, dlaczego tytuł ten nie mógł pojawić się w rankingu wcześniej, informujemy na stronie poświęconej tej strzelance.


Strona PobierzPC.pl jest zbiorem najbardziej popularnych gier online oraz darmowych gier dostępnych na każdych platformach m.in. Microsoft Windows PC, Xbox One, Xbox XSX, Playstation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch oraz urządzeniach mobilnych. Sprawdzicie u Nas również recenzje gier i pliki z takich dystrybucji cyfrowych jak Steam czy Origin, dzięki temu video testy, zapowiedzi i gry do ściągania za darmo są na wyciągnięcie ręki. Po wybraniu odpowiedniego rodzaju kategorii gatunku gry do pobrania znajdziesz opinie graczy oraz linki "pobierz" do łatwej instalacji. Zapraszamy do dyskusji na temat nowości z branży gier.


PlanetSide 2 to dostępny za darmo do pobrania sieciowy FPS studia Sony Online Entertainment (a obecnie Daybreak Game Company), którego akcja rozgrywa się w dalekiej przyszłości. Gra dostępna jest na ...


Pierwsza odsłona kultowej strzelanki obrazującej realia II wojny światowej. Do wyboru gracza dostępne sa trzy kampanie. Można zagrać jako Amerykański spadochroniarz, Brytyjski komandos czy Rosyjski Żołnierz piechoty. Call of Duty to pierwsza gra, która umożliwiła graczowi uczestniczenie w konflikcie zbrojnym, który rzeczywiście miał miejsce w historii. Twórcy postarali sie odwzorować to co najważniejsze aby oddać klimat II wojny światowej. Gra zebrała bardzo dobre recenzje a marka Call of Duty ma swoje rzesze fanów do dziś. Twórcy co jakiś czas wypuszczają nową wersję gry. Gra zawiera 24 misje zawarte w czterech kampaniach w trybie jednego gracza.


Na rynku znajdziemy mnóstwo świetnych gier, które dostępne są całkowicie za darmo. Wśród nich jest bardzo dużo strzelanek, które zapewniają masę zabawy i zastrzyk adrenaliny. Przedstawiamy kilka, naszym zdaniem najlepszych strzelanek, w które możemy zagrać bez opłat.


 • Zobacz również:Epic Games Store znów rozdaje gry za darmo. Co w ofercie?

 • Sprawdź najlepsze darmowe oraz przecenione aplikacje na smartfony z Androidem [07.02.2023]

 • Hogwarts Legacy - wczesny dostęp na PC nie działa? Sprawdź, co trzeba zrobić

function ad3e4eee28359dfd1eb5f75f437ada8d09() if (IDG.hasOwnProperty('GPT') && IDG.GPT.hasOwnProperty('runCode') && IDG.GPT.runCode !== null) if (IDG.GPT.slots["ad-sponsor-link"] != undefined && isElementVisibility('ad-sponsor-link')) console.log("ad-sponsor-link - go");IDG.GPT.defineGoogleTagSlot("ad-sponsor-link", IDG.GPT.slots["ad-sponsor-link"]);IDG.GPT.addDisplayedAd("ad-sponsor-link", "true");jQuery('#ad-sponsor-link').responsiveAd(screenSize:'971 1115', scriptTags: []); else setTimeout(function()ad3e4eee28359dfd1eb5f75f437ada8d09();, 100);if (IDG.hasOwnProperty('global') && IDG.global.hasOwnProperty('async')) IDG.global.async.push(['load', function () ad3e4eee28359dfd1eb5f75f437ada8d09();]); else jQuery(window).on('load', function() ad3e4eee28359dfd1eb5f75f437ada8d09(););Halo Infinite - multiplayerKampania fabularna Halo Infinite jest płatna, jednak możemy skorzystać z darmowego trybu multiplayer. Gra aktualnie oferuje dwa tryby rozgrywki. Pierwszym z nich jest Arena, w którym 4-osobowe drużyny walczą ze sobą w zamkniętej lokacji. Drugim trybem jest klasyczny Big Team Battle. W zabawie może wziąć udział maksymalnie 24 graczy. Rozgrywka odbywa się na dużych, otwartych arenach. Jeśli jesteś fanem futurystycznych strzelanek, ten tytuł jest dla ciebie. Gra jest dostępna na PC oraz konsolach Xbox One i Xbox Series X/S.


W zestawieniu prezentującym darmowe strzelanki nie mogło zabraknąć Fortnite. Rozgrywka w grze od Epic Games podzielona jest na poszczególne rozdziały i sezony. Każdy z nich charakteryzuje się odmiennym tematem przewodnim oraz zmianami na mapie. Rozgrywka bazuje na typowym Battle Royale. Lądujemy na mapie wraz z innymi graczami i naszym celem jest przetrwanie jak najdłużej. Możemy grać solo, w parach lub drużynach. Do dyspozycji dostajemy bardzo rozległą mapę z mnóstwem broni oraz pojazdów do dyspozycji. Gra wyróżnia się charakterystyczną oprawą graficzną. Fortnite dostępne jest na PC, konsolach Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5, Nintendo Switch oraz urządzeniach z systemami Android i iOS.


Początkowo CS: GO był płatny, ale w 2018 roku Valve całkowicie przekształciło go w darmową grę. Świetna wiadomość dla graczy i strzelców. Ci, którzy już kupili płatną grę, otrzymali kilka korzyści, takich jak uaktualnienie do wersji premium, Pieczęć Lojalności i skrzynia Danger Zone (zestaw 12 broni).


Jeśli Counter Strike: Global Offensive nie jest dla ciebie odpowiedni, sprawdź poniżej inne wybrane darmowe alternatywne strzelanki FPS. Możesz z łatwością usunąć grę ze swojego komputera bez usuwania Steam, wykonując te proste kroki.


Możesz pobrać i grać w Counter Strike: Global Offensive w 100% za darmo. Istnieje jednak kilka ulepszeń, które możesz kupić dodatkowo. Jest też kategoria członkostwa oparta na subskrypcji o nazwie Prime Status. Dzięki statusowi Prime możesz zostać połączony z innymi graczami Prime, zbierać ekskluzywne pamiątki i zyskać dodatkowy dostęp do serwerów obsługiwanych przez społeczność.


Magazyn Hipogryf to darmowy e-zin tworzony za darmo i hobbystycznie przez grupę zapaleńców, których połączyła chęć stworzenia czegoś wyjątkowego! Znajdziesz tutaj recenzje gier, filmów, komiksów i książek!


Tytuł ten może z pozoru wydawać się nudny, część graczy będzie z pewnością niezadowolona, bo nie znajdziemy tutaj elementów akcji, ale Euro Truck Simulator 2 nie jest grą stworzoną do szalenia po drogach niczym rajdowe wyścigi, a spokojną grą dla odprężenia i pokierowania tirem z miejsca A do miejsca B. Oczywiście nie robimy tego za darmo, a tak naprawdę rozwijamy firmę gdzie zatrudnimy dodatkowych kierowców.


"@context": " ", "@type": "VideoGame", "name": ["Far Cry"], "url": " -cry-download/", "image": " -content/uploads/2017/06/Far-Cry-crack.jpg", "applicationCategory": "Gra Komputerowa", "genre": ["Akcji"], "dateCreated": "2004-03-23", "gamePlatform": ["Microsoft Windows PC"], "keywords": ["Far Cry Download", "Far Cry Pobierz"], "processorRequirements": "2.4 GHz", "memoryRequirements": "512 MB", "storageRequirements": "4 GB", "operatingSystem": "Microsoft Windows", "playMode": ["singleplayer", "multiplayer"], "author": "Crytek", "publisher": "Ubisoft"


Paragon: The Overprime to MOBA w konwencji strzelanki TPP i jeden ze spadkobierców niewydanej gry firmy Epic Games. Gracze rywalizują w pięcioosobowych zespołach i starają się zniszczyć bazę przeciwnika wcielając się w zróżnicowanych bohaterów.


Gra RPG wzorowana na popularnej serii Pokemon, oparta na modelu free-to-play (darmowym z opcjonalnymi mikropłatnościami). Duel Revolution zostało osadzone w alternatywnej wersji współczesnego świata, pełnej nadprzyrodzonych elementów.


Szybowcowa '87 to darmowa edukacyjna przygodówka VR opracowana we współpracy z Instytutem Pamięci Narodowej. Pozwala ona zwiedzić mieszkanie, gdzie w czasach PRL zlokalizowana była tajna drukarnia Solidarności Walczącej.


グループについて

グループへようこそ!他のメンバーと交流したり、最新情報を入手したり、動画をシェアすることができます。

メンバー

 • 洋 森谷
 • Внимание! Гарантия 100%
  Внимание! Гарантия 100%
 • Gregory Rozhkov
  Gregory Rozhkov
 • Konstantin Bespalov
  Konstantin Bespalov
bottom of page